Zasady dla uczniów

2. Do szkoły wchodzą w maskach lub przyłbicach

3. Przy wejściu osoba z personelu mierzy każdemu uczniowi temperaturę

4.Uczniowie dezynfekują ręce i udają się do szatni

5. Z szatni przechodzą do właściwej strefy ucznia, gdzie myją ręce i idą do swojej sali. W sali zajmują swoje stałe miejsce. Tam mogą zdjąć maseczkę .

Poniżej znajduje się tabela przydziału klas i stref, również wskazane są toalety przypisane dla każdej grupy.

klasa

Jolanta Dąbrowska

Mariusz Traczyk

W szkole. Strefy

Budynek szkoły jest podzielony na strefy: żywienia , rodzica i  4 strefy uczniowskie.

Strefy uczniowskie:

Strefa 1: parter stara część – korytarz i szatnie klas 0 – 5, podwórko szkolne: dziedziniec pod flagą, sale 25, 26, 27, 28, toalety: d13, m14,

Strefa 2: parter nowa część, korytarz przy sekretariacie i łącznik przy małym pokoju nauczycielskim do sali 35 i aula, sale 31 – 35, podwórko szkolne – „trawa” przed szkołą od ulicy kościelnej, toalety – d39, m37,

Strefa 3: korytarz piętro stara część do biblioteki i łącznik, sale 56 – 65, toalety dz89, ch90, podwórko szkolne – plac zabaw, wyjście górą łącznikiem przy małej sali gimnastycznej,

Strefa 4: korytarz piętro nowa część, sale 71 – 86, toalety dz83, ch80, podwórko szkolne – boisko,

Uczniowie są zobowiązani do przebywania w przypisanej strefie.

Bez wyraźnego polecenia nauczyciela uczeń nie może przemieszczać się do innych stref niż wskazane w tabeli. (wyjątkiem jest biblioteka , zajęcia wf)

Ważne zasady, o których trzeba pamiętać

Uczniowie  również są odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo, dlatego przypominamy Wam o ważnych zasadach  :

- do szkoły nie przynoście niepotrzebnych rzeczy (maskotek, zabawek, itp.)

- sprawdźcie, czy macie wszystko, czego potrzebujecie (w trakcie zajęć korzystamy wyłącznie ze swoich rzeczy)

- do szkoły przyjdźcie w maseczkach, dopiero w klasie po zajęciu miejsca zdejmijcie maski)

- przebywając w strefach wspólnych (korytarze, hol, szatnie) załóżcie maski

- w czasie przerw pamiętajcie o zachowaniu dystansu od innych osób (około 1,5 metra),