Nauczyciele SP w roku szkolnym 2021/2022

Nauczyciele:

• dyrektor:
    Marzena PRĄDZYŃSKA
  • dyrektor ds. dydaktyczno - wychowawczych:
    Anna CICHOCKA
  • dyrektor ds. administracyjnych:
    Mariusz TRACZYK
  • religia:
    s. Adriana ZAWIERTA, ks. Kamil KIEŁPIKOWSKI, Kamil URBAŃSKI
  • nauczanie zintegrowane:
    Magdalena GRZYBOWSKA, Anna BOJARSKA, Agata JĘDA, Joanna SOBOLEWSKA, Marzena DĄBROWSKA, Aleksandra BOCIANOWSKA, Katarzyna MŁODOŻENIEC
  • język polski:
    Jolanta DĄBROWSKA, Justyna GŁUSZKO, Katarzyna ANTONIAK - PARKITNA, Hanna MARSZAŁEK
  • historia i WOS:
    Kinga GAWORSKA
  • język angielski:
    Beata CHOMICKA, Emilia JEDLIŃSKA, Anna WALEWSKA, Magdalena MICHALSKA, Radosław MOTRENKO, Maria BAGIŃSKA, Marlena SZAFRAN
  • język niemiecki:
    Andżela MIALDUN-EKIELSKA, Aleksandra MAZANEK