Konkursy przedmiotowe, tematyczne oraz pozostałe konkursy, w których bierzemy udział

Regulamin i programy merytoryczne konkursów przedmiotowych 2019/2020

Harmonogram

Pozostałe konkursy:

Matematyka:

1. Olimpus matematyczny - 5 listopada

2. Konkurs logicznego myślenia - 28 lutego

3. Kangur matematyczny - 19 marca

4. Albus matematyczny - 5 maja

Przyroda:

1.  MULTITEST (chemia, fizyka, biologia, geografia) 23 - 25października

2.  OLIMPUS (chemia, fizyka, biologia, geografia) 7- 10 stycznia

3. LWIĄTKO (fizyka) – 25 marca,

Historia i WOS:

1. Historia zbrodni katyńskiej - 7 listopada

2. Olimpus mitologiczny - 14 listopada

3. Konkurs kultury klasycznej - 19 listopada

Język polski:

Język angielski:

Konkursy dla klas 4-8

1. OJAJ – Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów (październik 2019 – marzec 2020)
  2. Kuratoryjny Konkurs j.angielskiego (październik 2019 i później)
  3. Olimpus – sesja jesienna 06.11.2019, sesja zimowa 09.01.2020, sesja wiosenna 18.03.2020
  4. Konkurs Jersz English High Flier – 27.11.2019
  5. Jersz English ACE – 11.03.2020
  6. Konkurs Pingwin marzec 25.11.2019
  7. Konkurs Panda 03.2020

Religia:

1. Konkurs Wiedzy Biblijnej „HIERONYMUS” 2020 dla uczniów klas  IV do VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego - 10 stycznia 2020 (I etap)

Konkurs filozoficzny "W drodze ku mądrości" 13.12.2019

Informatyka:

1. Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych - 16.10.2019 - 6.11.2019 (I etap)
  2. Szkolny Konkurs Informatyczny (4 edycja) - maj 2020

Konkursy dla klas 1 - 3:

1. Konkurs plastyczny "Podkowa oczami dziecka"

2. Konkurs ortograficzny dla klas 2 - 3

3. "Świetlik" - konkurs przyrodniczy