Aktualności Rady Rodziców

SPOTKANIA RADY RODZICÓW

Najbliższe spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 07.01.2019 – godz. 19:00

Prosimy Rodziców o zgłaszanie wszelkich spraw związanych z naszą szkołą, w szczególności:

•  zagadnień dotyczących działań prowadzących do doskonalenia działalności statutowej Szkoły - pomysłów, sugestii, inspiracji w zakresie ciągłego rozwoju naszej szkoły i podnoszenia jakości nauki oraz opieki nad dziećmi
  •  pytań do Dyrekcji Szkoły i Rady Pedagogicznej w sprawach wykraczających poza indywidualne tematy klasowe
  •  wszelkich spraw w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia Uczniów
  •  tematów wymagających doprecyzowania na forum wszystkich klas w administracyjno-organizacyjnym obszarze życia szkoły
  •  zagadnień dotyczących możliwości wzbogacenia zwyczajów naszej szkoły i budowania pozytywnego wizerunku szkoły

Prosimy o zgłaszanie spraw za pośrednictwem Przedstawicieli klas reprezentujących poszczególne klasy w Radzie Rodziców

REGULAMIN RADY RODZICÓW

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rady Rodziców – poniżej link do regulaminu w formacie .pdf

Regulamin_Rady_Rodzicow.pdf

STRUKTURA RADY RODZICÓW

PREZYDIUM

Przewodniczący Rady:                            Sławomir Bidziński (kl. 5a i 7a)

Z-ca Przewodniczącego Rady:              Wojciech Kowalski (kl. 6b)

Sekretarz:                                                  Joanna Przybysz (kl. 5b)

Skarbnik:                                                    Marek Radosław (kl. 4)

CZŁONKOWIE RADY:                              Przedstawiciele poszczególnych klas